Eyüboğlu Hotel Organizasyon

Yeni bir hayata adım atacağınız, düşlerinizi süsleyen bu mutlu günde Eyüboğlu Otel ailesi olarak sizinle bulunmaktan mutluluk duyacağız. Ankara’nın merkezinde olan 4 yıldızlı otelimiz, klasikleşmiş ve miladını doldurmuş hizmet anlayışı yerine modern, heyecanlı, dinamik ekibiyle bu mutlu gününüzü masal tadında geçirmeniz için ev sahipliği yapmaya hazır.

Kendi masalınızı yaratacağınız ve sevdiklerinizin mutluluğunuza şahitlik edeceği bu özel günde tüm detayları biz sizin için düşünüyoruz. Misafirleriniz nedimelerimizin sunacağı lokum ve gülsuyu ile karşılanırken, ışıltılı masalar ve eşsiz menü alternatifleri bu geceyi daha da unutulmaz kılıyor. Ayrıca sizler için hazırladığımız ekonomik kına paketlerimizle bu özel gününüzü daha da unutulmaz hala getiriyoruz.

Ekonomik kına Paketi

Ankara’nın merkezinde, ulaşım kolaylığı sağlayan 4 yıldızlı Eyüboğlu Otel bu ekonomik paketi ile birçok kına organizasyonuna imza attı. Sizlere içeriğinden bahsetmek istiyorum. Oldukça kapsamlı olan ekonomik paketin içinde; 3 Kişilik Kına Gecesi Nedime Ekibi ,Lokum ve Gülsuyu ile Davetlilerinizin Karşılanması,Gelin Çıkışı (Müzik seçiminize göre Tef, Yelpaze, Davul veya Bendir eşliğinde özel koreografi ile ),Davul ve Bendir Eşliğinde Geleneksel Kına Yakma Seremonisi,Özel Gösteriler (Çiftetelli, Oryantal, Roman vb.),Kına keseleri, Çerezler ve Hediyeliklerin dağıtımı,Davul Show (Nedime Ekibimizden),Testi Kırma Seremonisi,Çift Kişilik Kına Tahtı (Renk ve Model Seçenekli),Yer Minderleri,Sultan Sofrası,Gelin Hanıma Özel Süslenmiş Tef,Gelin Hanımın Arkadaşları için 5 Adet Kaftan,Damat Bey için Cepken-Fes ,Kına gecesi malzemeleri;,Gelin Yüz Örtüsü ve eldiveni (1 Adet)Damat Omuz Örtüsü ve eldiveni (1Adet),El Gülleri (12 Adet),El Mumları (12 Adet),Kına Tepsisi (1 Adet),Kına Sepeti (1 Adet),Kına Keseleri (Davetlilere Dağıtılmak Üzere 100 Adet),Kına Yakımın da Kullanılmak Üzere Yaş Kına,Halay Mendilleri,Renkli Kına Kemeri,Organizasyonu Planlama ve Yönetimi,Bayan DJ

Eyüboğlu Otel Organizasyon

1987 yılında hizmet vermeye başlayan, Ankara Çankaya bölgesinin parlayan yıldızı Eyüboğlu Otel Ankara , tüm davet ve toplantı organizasyonlarınız için son teknolojiye sahip salonları ile, özel günlerinizi ve tüm etkinliklerinizi benzersiz bir ortamda gerçekleştirme olanağı sağlamaktadır.

Hayallerinizdeki kına, nişan, nikah şıklığın, lezzetin ve profesyonel hizmetin buluştuğu noktada Eyüboğlu Otel Ankara’da gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin.