Toplantı Salonları İle Eyüboğlu Hotel

Toplantı salonlarımız tüm beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza çözümler sunacak üstün teknolojik altyapıya sahiptir. İş temposu ve günlük stresten uzak bir şekilde, hayatınızda ki yeni hedeflerinizi ve stratejilerinizi Eyüboğlu Otel’in konukseverliği ile belirleyeceksiniz.Son sistem teknik donanıma sahip olan salonlarımızda, Ücretsiz İnternet, Barcovizyon, Perde, Ses Sistemi, Mikrofon, Flipchart, Headtable gibi aradığınız tün donanımı ve konforu bulacaksınız.

Eyüboğlu Otel Ankara, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak toplantı ve özel davetlerinizin hedeflediğinizden de daha etkili olmasını sağlayacaktır. En son toplantı ve audio-video teknolojileri ile donatılan, deneyimli ve profesyonel bir ekibin hizmet verdiği Eyüboğlu Otel Ankara, şehirdeki “business class” toplantılar için tek ve doğru adres.

Eyüboğlu Otel, gala, iş yemekleri, kahvaltı toplantıları, ürün tanıtımlarının yanı sıra düğün, nişan ve kına törenleriniz için de şehir merkezinde bulunan 4 yıldızlı oteller arasında en doğru adres. Eyüboğlu Otel,Ankara’nın özellikle canlı performaslar için ideal olan ses sitemi, davetlerinize yeni bir boyut katacak. Eyüboğlu Hotel düğün, kına, nişan, mezuniyet, sünnet, doğum günü ve nikah sonrası yemek organizasyonu gibi özel davetlere unutulmaz bir ev sahipliği yapar. Bünyesinde bulunan 4 farklı organizasyon salonu sayesinde dilediğiniz konseptte hayallerinizdeki daveti gerçekleştirirsiniz.